Bodemadvies

Als land- of tuinbouwer werk je met de bodem, maar een bodem in goede conditie werkt ook voor jou! 

Je kan gratis beroep doen op onze bodemspecialisten of kennispendelaars die de toestand van jouw perceel in kaart brengen. Ze brengen de verschillende parameters samen in een BodemIDee. Met deze analyse worden, samen met jou, concrete actiepunten bepaald voor een betere bodemvruchtbaarheid. Kosten en opbrengsten worden hierbij goed afgewogen. Na de uitvoering van deze actiepunten volgt een evaluatie van de geboekte vooruitgang.

 

>> Lees ook "Kennispendelaars klaar voor actie"

     Tijdens het Leve(n)de Bodem project staan een 15-tal kennispendelaars gratis tot jouw dienst.

      Vind een bodemspecialist in jouw buurt!


Inagro West-Vlaanderen

Bram Van Nevel
+32(0)51 27 33 47
bram.vannevel@inagro.be
Franky Coopman
+32(0)51273345
franky.coopman@inagro.be
Lieven Delanote
+32 (0)51 27 32 50
Lieven.delanote@inagro.be


Anneline Brouckaert
+32 (0)51 27 33 66
Anneline.brouckaert@inagro.be

Annelies Pollentier
+32 (0)51 27 33 83
Annelies.pollentier@inagro.be

PCGOost-Vlaanderen

 

PCA Oost- Vlaanderen

Maarten De Boever
+32 (0)9 381 86 85
maarten@pcgroenteteelt.be
Kurt Cornelissen
+32 (0) 9 381 86 90
kurt.cornelissen@proefcentrum-kruishoutem.be

Hooibeekhoeve Antwerpen

Gert Van de Ven
+32 (0)14 85 27 07
gert.vandeven@provincieantwerpen.be

Proefcentrum Herent

 

PIBO campus vzw Belgisch Limburg

Jasper Somers
+32 (0)16 21 37 51
Jasper.somers@vlaamsbrabant.be
Sander Smets
+32 (0)474 71 66 42
sander.smets@pibo.be

 

Delphy 

 

     
        Sjef Crijns
Regio: Limburg
+31 (0)6 - 5331 0381                            
j.crijns@delphy.nl
                          Henry van den Akker
Regio: Noord-Brabant
+31 (0)6 – 5331 0383
h.vandenakker@delphy.nl 
       

ZLTO

 

Nelis van der Bok
Regio: Zeeland
+31 (0)6 – 53 21 63 27
n.vanderbok@delphy.nl
    Stefan Muijtjens
Regio: Noord - Brabant
+31 (0) 6 -2218 5308
stefan@landbouwadviseur.be